Bezpieczniejsze miasto

New Composite Technologies to specjaliści od kompozytu. Lekkiego materiału, który pozwala tworzyć bezpieczniejsze i bardziej oszczędne systemy oświetleniowe dla miasta i infrastruktury drogowej.

Rebranding marki:
Strategia marki

Diagnoza marki
Analiza kategorii
Analiza grupy docelowej
Pozycjonowanie marki
Strategia komunikacji
Styl i ton narracji

Identyfikacja wizualna

Logo
Key visual
Ilustracje
Ikony i infografika
Motion design

Identyfikacja językowa

Nazwa marki
Storytelling
Słownik marki

Content

Rendery produktów
Copywriting
Dobór zdjęć i ilustracji

Wdrożenie

Druki
Oprawa social media
Sales deck
Design system
Brand manual

www

User Experience Design
Web Design
Front-end development
Back-end development
Content management

Firma zajmowała się wcześniej wykonywaniem swoich produktów z aluminium. Zmiana technologii pociągnęła za sobą transformację samej marki. Pomogliśmy przejść przez ten proces. Zaczęliśmy od nowej strategii i nazwy.

W rozwiązaniach graficznych postanowiliśmy nawiązać do najbardziej charakterystycznej cechy kompozytu. To materiał, który ma warstwy. Nasze layouty też. Z kolei w literach logotypu ukryliśmy kształt flagowego produktu NCT.

Kompozyt pozwala się modyfikować, jego parametry można ustawiać w zależności od wymogów technicznych. W ten sam sposób myśleliśmy o systemie identyfikacji wizualnej. Chcieliśmy, żeby był elastyczny i pozwalał opowiadać o różnych aspektach produktów NCT.

Świat wizualny opowiada o technologii i jej wpływie na codzienne życie, estetykę przestrzeni oraz bezpieczeństwo.

Materiały ilustracyjne to połączenie zdjęć z opracowanymi przez nas renderami produktów.

Nowa strona www została opracowana pod kątem potrzeb kluczowych jednostek zaangażowanych w projektowanie i budowanie infrastruktury miejskiej i drogowej. Samorządy i inwestorzy mogą szerzej zapoznać się z technologią, innowacyjnymi rozwiązaniami NCT oraz ich wdrożeniami. Wykonawcy i architekci mają dostęp do szczegółowych specyfikacji produktów oraz modeli 3D ułatwiających pracę projektową.

2023
Zespół projektowy:
Julek Wierzchowski, Oksana Shmygol, Tomasz Jurecki, Patrycja Mola, Oliwia Zypser, Przemysław Żyra, Łukasz Wojtysko, Rafał Pyrczak, Mariusz Czepiec, Michał Róg, Jan Drozd, Piotr Baran, Mirek Kliś

Zobacz inne projekty